O sklepie

Specjalistyczny sklep terrarystyczny MWdragons w którym zakupisz egzotyczne zwierzęta takie jak gady, płazy, bezkręgowce oraz cały niezbędny do ich hodowli sprzęt taki jak terraria, oświetlenie, systemy nawadniające, zamgławiające, podłoża i akcesoria oraz wiele innych.

ZWIERZĘTA

ODWIEDŹ SKLEP

OŚWIETLENIE I OGRZEWANIE

odwiedź sklep

AKCESORIA, DEKORACJE, PODŁOŻA

ODWIEDŻ SKLEP

SYSTEMY NAWADNIAJĄCE

ODWIEDŻ SKLEP

TERRARIA I POJEMNIKI

ODWIEDŻ SKLEP

POKARM ŻYWY I MROŻONY

ODWIEDŹ SKLEP

POKARM I SUPLEMENTY

ODWIEDŹ SKLEP

O MWdragons

MWdragons to nie tylko sklep, to też hodowla zwierząt egzotycznych takich jak gady, płazy, bezkręgowce. W naszej hodowli najważniejsze jest dobro i zdrowie zwierząt dlatego nasz ośmioosobowy zespół składa się z samych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem a nasze zwierzęta są pod stałą kontrolą weterynaryjną.

Na skróty:

SKLEP TERRARYSTYCZNY
HODOWL ZWIERZĄT
WYSTAWA ZWIERZĄT EGZOTYCZNYCH
PUNKT SPRZEDAŻY BEZPOŚREDNIEJ
WSPÓŁPRACA HURTOWA
KONTAKT

NASZE HODOWLE

w MWdragons zajmujemy się profesjonalną hodowlą zwierząt egzotycznych takich jak jaszczurki i węże. Posiadamy hodowle agam brodatych, gekonów lamparcich i orzęsionych oraz węży zbożowych. Wszystkie nasze zwierzęta zapewnione mają odpowiednie warunki i wyposażenie najwyższej klasy. W hodowli posiadamy własnego technika weterynarii który każdego dnia swym czujnym okiem dogląda naszych podopiecznych. Współpracujemy również z najlepszymi w Polsce weterynarzami w dziedzinie gadów którzy w razie potrzeby leczą nasze zwierzęta.

zobacz nasze hodowle